Kino OAZA

Repertuar

Kasy czynne:
Poniedziałek - piątek: 9.00-16.00 (kasa na piętrze), po godz. 16.00 także na 30 min. przed każdym seansem.
Sobota - niedziela: na 30 min. przed każdym seansem.

Cennik:
Poniedziałek - Piątek (seanse rozpoczynające się przed godz. 15.00) - Normalny: 17 zł, Ulgowy: 15 zł.
Piątek (seanse rozpoczynające się po godz. 15.00) - Niedziela - Normalny: 20 zł, Ulgowy: 17 zł.

Dla dzieci wraz z towarzyszącym opiekunem, posiadających kartę programu „Rodzina 3+” bilet kosztuje 1 zł. Z uwagi na konieczność zweryfikowania danych z karty rezerwacje i bilety są do nabycia wyłącznie w kasie kina.
UWAGA! Każdy uczestnik programu, przy wejściu na seans na musi posiadać ze sobą dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Nie dotyczy dzieci przedszkolnych. 
Osoby nieposiadające dokumentu nie będą wpuszczane na seanse. 

  

R E P E R T U A R

 

Repertuar może ulec zmianie. 

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kina lub przy Kasie biletowej. Do biletu ulgowego ma również prawo opiekun osoby niepełnosprawnej (posiadającej legitymację rencisty).

Bilety grupowe dostępne są na seanse filmowe wyświetlane od poniedziałku do czwartkui dotyczą zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych.

Dla dzieci wraz z towarzyszącym opiekunem, posiadających kartę programu „Rodzina 3+” bilet kosztuje 1 zł. Z uwagi na konieczność zweryfikowania danych z karty rezerwacje i bilety są do nabycia wyłącznie w kasie kina.