Kino OAZA

Otwarcie Kina "Oaza". Ferie w Kinie.

24 grudnia 2017

kino

Szanowni Państwo,
po kilku miesiącach intensywnych prac (których przebieg można prześledzić w zakładce Aktualności oraz na naszym profilu FB) związanych z reaktywacją kina „Oaza” w gmachu Amatorskiego Teatru Miejskiego im. Stefana Jaracza, możemy nareszcie podać to, co wszystkich interesuje najbardziej – repertuar.

Pierwszy seans odbędzie się 11 stycznia 2018 r. o godzinie 19.45. Pierwszym wyświetlonym filmem będą „Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi”.
Kolejne dwa tygodnie działania kina zbiegają się z feriami. Z tego powodu wyświetlane w tym czasie tytuły to przede wszystkim filmy dziecięce i familijne. Kolejne tygodnie przyniosą również produkcje dla widzów starszych.

Bilety na seans inaugurujący funkcjonowanie kina będzie można kupić od 2 stycznia 2018 r. Bilety dostępne będą w internetowym systemie sprzedaży biletów. Jeżeli jednak chcecie mieć na pamiątkę tradycyjny bilet z pierwszego seansu, zapraszamy do kasy.  Sprzedaż w kasie rozpoczniemy 2 stycznia o godzinie 18.18. Pozostałe bilety będą dostępne w systemie internetowym od godziny 19.00.

Na wszystkie filmy repertuarowe grane od 12 stycznia, bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej i kasowej od 3 stycznia 2018 r. Wyjątkiem są rezerwacje biletów grupowych dla przedszkolnych i szkolnych grup zorganizowanych uczestniczących w programie Zima w Mieście. Rezerwacje takie będą przyjmowane telefonicznie od 27 grudnia 2017 r. (dotyczy tylko projekcji realizowanych w dniach pon.-czw.).

Na koniec mamy ogromną prośbę. Pierwsze dni a może nawet i tygodnie funkcjonowania kina, to dla naszej bardzo małej załogi nie lada wyzwanie. Skomplikowane cyfrowe systemy audio i video, elektroniczny system sprzedaży biletów, terminale i wiele innych nowości, przyprawiają nas o zawrót głowy.
Prosimy zatem o wyrozumiałość i cierpliwość